Petycje mogą składać: obywatel lub grupa obywateli, organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy, stowarzyszenia, fundacje.
Można to zrobić w interesie:
- publicznym, czyli wszystkich obywateli,
- podmiotu wnoszącego petycję, czyli własnym,
- innego podmiotu, czyli np. sąsiada lub znajomego, ale za jego pisemną zgodą.
Data wytworzenia
2025-01-07 14:01:08
Wytworzył
Paulina Pniewska
Data opublikowania
2025-12-23 09:20:32
Opublikował
Paulina Pniewska
Data ostatniej aktualizacji
2025-01-07 14:01:59
Ostatnio zaktualizował
Paulina Pniewska